Lieldienas Šlokenbekas pilī

„Nāc nākdama, Liela diena,

Visi bērni tevi gaida...”

 

Arī šogad, tāpat kā iepriekšējos gados, Lieldienu rītā 16.aprīlī no plkst. 11:00 līdz 12:30 pulcēsimies Smārdes pagasta „Vēju dārzā”, lai kopā ar folkloras kopu  „Milzkalnieki” un pārsteiguma tēliem ieskandinātu Lielo dienu! 

Nāc šūpoties, priecāties, lustēties un kustēties!

Ieeja pasākumā bez maksas

 

No plkst.13:00 Lieldienu lustes turpināsim Šlokenbekas muižā!

Visas dienas garumā darbosies amatnieku tirdziņš, kur varēs iegādāties skaistas, garšīgas un ekskluzīvas lietas. Tradicionālas Lieldienu rotaļas, spēles, atrakcijas un jautrība kopā ar pārsteiguma tēliem. Apmeklētājus priecēs pūkaiņi no „Trušu pilsētiņas”, bet drosmīgākajiem būs iespēja izbaudīt zirgu izjādes.

Kopā ar Ķemeru nacionālā parka zinošiem speciālistiem būs iespēja izgatavot putnu būrīti vai darboties muižas radošajās darbnīcās.

Mazajā zālītē rokdarbu cienītājus priecēs E.Kalniņas rakstaino cimdu un biedrības „Asni 3139” krāšņo rokdarbu izstāde.

Muižas lielajā zālē būs iespēja baudīt burvīgu teātra izrādi „Trīs sivēntiņi” mūsu jaunās amatierteātra studijas (vadītājs A. Gaigals) izpildījumā, kas ir ļoti jautra un interesanta izrāde gan maziem, gan lieliem skatītājiem, kas jau izpelnījusies ļoti pozitīvu novērtējumu.  Mutiplikācijas filmas bērniem.

Ar krāšņām Lieldienu olām būs iespēja padižoties olu izstādē un tikt pie balvas, bet pašiem stiprākajiem un drosmīgākajiem būs iespēja tikt pie dāvanām tradicionālajā Umurkumurā.  

 

Visiem pasākuma dalībniekiem būs ekskluzīva iespēja – baudīt gardu maltīti jaunatvērtajā Šlokenbekas muižas krodziņā!!!

Ieejas maksa muižas pasākumā 1,-EUR.

Mazajiem apmeklētājiem, kuri varēs iziet pa „zaķu vārtiem” - kā vienmēr ieeja par brīvu!

Uz tikšanos Šlokenbekā!